FAQ

Kde se zaregistruju na přednášku?

Registrace na jednotlivé přednášky najdete vždy na webu www.psychobrani.cz/rezervace. Zde jsou registrace na přednášky ve všech městech, včetně celkové kapacity sálu a dostupnosti míst. Po úspěšné registraci vám přijde potvrzovací mail. Pokud nepřijde, znamená to, že je kapacita naplněna.

Kdy bude registrace spuštěna?

Veškeré info o dni a času spuštění rezervace najdete jak přímo na facebookové události přednášky, tak i v registračním formuláři.

Zaregistroval jsem se, ale na přednášku nemůžu dorazit. Může přijít někdo místo mě?

Pokud nemůžete přijít, jděte do správy rezervace na našem webu a odhlašte se. Vznikne tak nové místo, na které se ihned může registrovat váš náhradník nebo někdo úplně jiný zájemce.

Proč není přednáška v sále s větší kapacitou, když je o ni takový zájem?

Velká většina našich přednášejících má diagnózu duševní nemoci. Z důvodu vytvoření přijatelného a příjemného prostředí míváme obvykle kapacitu maximálně 200 lidí. Neradi bychom totiž přednášející vystavovali nadměrnému stresu.

Bude přednáška, která se koná například v Brně, také v dalších městech?

Vždy se snažíme, aby byly témata přednášek pokryta ve všech našich městech. Vše ale záleží na domluvě s přednášejícími, kteří musí na jiné místo dojet. Pokud se nám přednášku podaří domluvit, samozřejmě o tom dáme včas vědět na našich facebookových stránkách.

Potřebuji potvrzení o absolvování besedy, dostanu ho na místě?

Vzor osvědčení o absolvování besedy najdete na www.psychobrani.cz/ke-stazeni. Vyplněný a vytištěný ho doneste s sebou na přednášku a některý z organizátorů vám ho podepíše.

Nestihl jsem registraci nebo nemohu na přednášku přijít, bude z přednášky záznam?

V případě, že přednášející souhlasí s nahráváním přednášky, záznam najdete na našem YouTube kanále. Ve spoustě případů si však přednášející záznam nepřejí.

Chci se zapojit do Psychobraní, co pro to mám udělat?

Pokud se chcete zapojit do Psychobraní jako přednášející, napište na mail města, ve kterém chcete přednášet. Jeden z organizátorů se vám ozve a probere s vámi podrobnosti. Stejně tak ti, kteří chtějí v Psychobraní působit v organizačních týmech.

Chci přednášku ve své škole/ městě/kavárně nebo jiném místě, na koho se mám obrátit?

V případě, že chcete, abychom z některých našich přednášek uspořádali někde jinde, než je naším zvykem, napište nám email na info@psychobrani.cz. Zde vám odpovíme na všechno a probereme veškeré podrobnosti. Nezapomeňte připojit místo přednášky, kapacitu a téma přednášky, o kterou máte zájem.